CHOPPER/CRUISER

Home »  CHOPPER/CRUISER

chopper

Termin szkolenia : 22 SIERPIEŃ 2016

 harley_szkolenie_motocyklowe_chopper_cruiser

Jazdy Chopper /Cruiser są dedykowane dla motocyklistów posiadających tzw. motocykle  ciężkie.

Podczas MW skupiamy się na charakterystyce prowadzenia oraz przeznaczenia tych właśnie maszyn. Nie bez przyczyny motocykle te mają miano nie składających się w zakrętach i nie hamujących. W dużym stopniu ma na to wpływ ich masa własna ( rzadziej kierowcy :) ) ,kolejny powód to kąt nachylenia główki ramy. Na szkoleniu natomiast postaramy się obalić to stwierdzenie.

Mimo problemów natury mechaniczno-fizycznej można zostać bardzo dobrym kierowcą wystarczy odpowiednio współpracować z maszynami ciężkimi korzystając z możliwości jakie dają. Te z kolei nie są małe, świadczą o tym przytarte podnóżki moich absolwentów.

Na stronie Motorsfery widać, że w większym stopniu otaczam się motocyklami sportowymi NIE znaczy to jednak, że nie jestem w stanie sprostać innym typom  motocykli. Dodam jeszcze, że moim pierwszym motocyklem był suzuki INTRUDER  125 ccm. a trzecim suzuki  SAVAGE 650 LS, wiec środowisko tych maszyn jest mi doskonale znane.

GALERIA______________________________________________________

szkolenie-motocyklowe-wrocław szkolenie-motocyklowe-harley doskonalenie-jazdy-chopper-cruiser szkolenie-criuser szkolenie-motocyklowe-maszyny-ciężkie szkolenie-motocyklowe-wrocław-chopper-cruiser doskonalenie-techniki-jazdy-cruiser szkolenie-chopper-cruiser

szkolenie-motocyklowe-wrocław-zielonagóra-kisielin-wallrav